PIC18F25Q10-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F25Q10-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F25Q10-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM
Fitxak: 1.PIC18F25Q10-I/SO.pdf2.PIC18F25Q10-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC18F25Q10-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F25Q10-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 67926 pcs Datuen fitxa 1.PIC18F25Q10-I/SO.pdf2.PIC18F25Q10-I/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 64MHz Series PIC® XLP™ 18Q
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (32K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SOIC