PIC18F2523T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2523T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F2523T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.PIC18F2523T-I/SO.pdf2.PIC18F2523T-I/SO.pdf3.PIC18F2523T-I/SO.pdf4.PIC18F2523T-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC18F2523T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F2523T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 1.5K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (16K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC18F2523T-I/SOTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 25
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC