PIC18F2331T-E/SOG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2331T-E/SOG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F2331T-E/SOG
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PIC18F2331T-E/SOGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F2331T-E/SOG fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 768 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC18F2331T-E/SOGR
PIC18F2331T-E/SOGR-ND
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 24
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-SOIC