PIC18F1220T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC18F1220T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 18SOIC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
PIC18F1220T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC18F1220T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB FLASH 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 40MHz Series PIC® 18F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC18F1220T-I/SODKR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 4KB (2K x 16) FLASH 18-SOIC