PIC17C762T-16/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C762T-16/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP
Fitxak: 1.PIC17C762T-16/PT.pdf2.PIC17C762T-16/PT.pdf3.PIC17C762T-16/PT.pdf4.PIC17C762T-16/PT.pdf
  • Mezua
PIC17C762T-16/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C762T-16/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 16MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 678 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 16KB (8K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 80-TQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 66 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) OTP 80-TQFP (12x12) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b