PIC17C43-16E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C43-16E/PQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C43-16E/PQ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB OTP 44MQFP
Fitxak: 1.PIC17C43-16E/PQ.pdf2.PIC17C43-16E/PQ.pdf3.PIC17C43-16E/PQ.pdf4.PIC17C43-16E/PQ.pdf
  • Mezua
PIC17C43-16E/PQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C43-16E/PQ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB OTP 44MQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-MQFP (10x10)
Abiadura 16MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 454 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 8KB (4K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-QFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) OTP 44-MQFP (10x10) Datuen bihurgailuak -