PIC17C42AT-33I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C42AT-33I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C42AT-33I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 44TQFP
Fitxak: 1.PIC17C42AT-33I/PT.pdf2.PIC17C42AT-33I/PT.pdf3.PIC17C42AT-33I/PT.pdf4.PIC17C42AT-33I/PT.pdf
  • Mezua
PIC17C42AT-33I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C42AT-33I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 33MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 232 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak -