PIC17C42A-33I/P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C42A-33I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP
Fitxak: 1.PIC17C42A-33I/P.pdf2.PIC17C42A-33I/P.pdf3.PIC17C42A-33I/P.pdf4.PIC17C42A-33I/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PIC17C42A-33I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C42A-33I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 33MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 232 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 4KB (2K x 16) OTP 40-PDIP Datuen bihurgailuak -