PIC17C42A-25/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C42A-25/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 44PLCC
Fitxak: 1.PIC17C42A-25/L.pdf2.PIC17C42A-25/L.pdf3.PIC17C42A-25/L.pdf4.PIC17C42A-25/L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
108 pcs
  • Mezua
PIC17C42A-25/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C42A-25/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 4KB OTP 44PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-PLCC (16.59x16.59)
Abiadura 25MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 232 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 4KB (2K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Datuen bihurgailuak -