PIC16LF874AT-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF874AT-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF874AT-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.PIC16LF874AT-I/PT.pdf2.PIC16LF874AT-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
PIC16LF874AT-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF874AT-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15318 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF874AT-I/PT.pdf2.PIC16LF874AT-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 10MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 192 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b