PIC16LF721-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF721-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF721-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Fitxak: 1.PIC16LF721-E/SO.pdf2.PIC16LF721-E/SO.pdf3.PIC16LF721-E/SO.pdf4.PIC16LF721-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
646 pcs
  • Mezua
PIC16LF721-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF721-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 16MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 12x8b