PIC16LF648A-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF648A-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16LF648A-I/SO.pdf2.PIC16LF648A-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF648A-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF648A-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40181 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF648A-I/SO.pdf2.PIC16LF648A-I/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 16 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-SOIC Datuen bihurgailuak -