PIC16LF19155-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF19155-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF19155-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Fitxak: PIC16LF19155-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF19155-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF19155-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 56792 pcs Datuen fitxa PIC16LF19155-E/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC