PIC16LF18875-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18875-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18875-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Fitxak: PIC16LF18875-E/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
PIC16LF18875-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18875-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78878 pcs Datuen fitxa PIC16LF18875-E/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 35x10b, D/A 1x5b