PIC16LF18857-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18857-I/SP
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28SDIP
Fitxak: 1.PIC16LF18857-I/SP.pdf2.PIC16LF18857-I/SP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
PIC16LF18857-I/SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18857-I/SP fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76511 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF18857-I/SP.pdf2.PIC16LF18857-I/SP.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SPDIP
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 56KB (32K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 28-SPDIP Datuen bihurgailuak A/D 24x10b, D/A 1x5b