PIC16LF18856T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18856T-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18856T-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN
Fitxak: 1.PIC16LF18856T-I/ML.pdf2.PIC16LF18856T-I/ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC16LF18856T-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18856T-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88882 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF18856T-I/ML.pdf2.PIC16LF18856T-I/ML.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN (6x6)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 25 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 24x10b, D/A 1x5b