PIC16LF18426-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18426-E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18426-E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena RAM COMPARATOR
Fitxak: PIC16LF18426-E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF18426-E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18426-E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena RAM COMPARATOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77347 pcs Datuen fitxa PIC16LF18426-E/ST.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 12 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-TSSOP Datuen bihurgailuak A/D 11x12b, D/A 1x5b