PIC16LF18326T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18326T-I/SL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18326T-I/SL
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Fitxak: PIC16LF18326T-I/SL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2600 pcs
  • Mezua
PIC16LF18326T-I/SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18326T-I/SL fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112254 pcs Datuen fitxa PIC16LF18326T-I/SL.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak PIC16LF18326T-I/SL-ND
PIC16LF18326T-I/SLTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 12
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC