PIC16LF1828-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1828-I/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF1828-I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Fitxak: 1.PIC16LF1828-I/P.pdf2.PIC16LF1828-I/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
462 pcs
  • Mezua
PIC16LF1828-I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF1828-I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55422 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF1828-I/P.pdf2.PIC16LF1828-I/P.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-PDIP
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ mTouch™ 16F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak PIC16LF1828IP Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 17
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP