PIC16LF1718-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1718-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF1718-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Fitxak: PIC16LF1718-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
486 pcs
  • Mezua
PIC16LF1718-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF1718-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62070 pcs Datuen fitxa PIC16LF1718-E/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 17x10b, D/A 1x5b, 1x8b