PIC16LF1455T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1455T-I/SL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF1455T-I/SL
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Fitxak: 1.PIC16LF1455T-I/SL.pdf2.PIC16LF1455T-I/SL.pdf3.PIC16LF1455T-I/SL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2600 pcs
  • Mezua
PIC16LF1455T-I/SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF1455T-I/SL fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Abiadura 48MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 8 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 5x10b, D/A 1x5b