PIC16HV785-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV785-E/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16HV785-E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Fitxak: 1.PIC16HV785-E/P.pdf2.PIC16HV785-E/P.pdf3.PIC16HV785-E/P.pdf4.PIC16HV785-E/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
418 pcs
  • Mezua
PIC16HV785-E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16HV785-E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-PDIP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP Datuen bihurgailuak A/D 14x10b