PIC16F877T-04I/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F877T-04I/PQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F877T-04I/PQ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
  • Mezua
PIC16F877T-04I/PQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F877T-04I/PQ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-MQFP (10x10)
Abiadura 4MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 368 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-QFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b