PIC16F874-20I/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F874-20I/PQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F874-20I/PQ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44MQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F874-20I/PQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F874-20I/PQ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44MQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-MQFP (10x10)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 192 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-QFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b