PIC16F874-04E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F874-04E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F874-04E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
  • Mezua
PIC16F874-04E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F874-04E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 4MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 192 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak PIC16F87404E/PT Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 33
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)