PIC16F872T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F872T-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F872T-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
PIC16F872T-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F872T-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Beste izenak PIC16F872T-I/SS-ND
PIC16F872T-I/SSTR
Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 22
EEPROM neurria 64 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-SSOP