PIC16F526-E/MG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F526-E/MG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F526-E/MG
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16QFN
Fitxak: 1.PIC16F526-E/MG.pdf2.PIC16F526-E/MG.pdf3.PIC16F526-E/MG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
PIC16F526-E/MGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F526-E/MG fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 16-QFN-EP (3x3)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 67 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5KB (1K x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 16-VFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)