PIC16F1947-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F1947-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.PIC16F1947-I/PT.pdf2.PIC16F1947-I/PT.pdf3.PIC16F1947-I/PT.pdf4.PIC16F1947-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F1947-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F1947-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 64-TQFP
Beste izenak PIC16F1947IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 54
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)