PIC16F1937-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1937-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F1937-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F1937-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F1937-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak PIC16F1937IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 36
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)