PIC16F19176T-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F19176T-I/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Fitxak: PIC16F19176T-I/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC16F19176T-I/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F19176T-I/MV fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 58092 pcs Datuen fitxa PIC16F19176T-I/MV.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-UQFN (5x5)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 40-UFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC16F19176T-I/MVTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 35
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5) Datuen bihurgailuak A/D 31x12b, D/A 1x5b