PIC16F19156T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F19156T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F19156T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Fitxak: PIC16F19156T-I/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC16F19156T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F19156T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 63233 pcs Datuen fitxa PIC16F19156T-I/SO.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 28KB (16K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC16F19156T-I/SOTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 24
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 20x12b, D/A 1x5b