PIC16F19155-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F19155-I/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Fitxak: PIC16F19155-I/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F19155-I/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F19155-I/MV fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 71899 pcs Datuen fitxa PIC16F19155-I/MV.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-UQFN (4x4)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)