PIC16F18877-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18877-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F18877-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 56KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.PIC16F18877-I/PT.pdf2.PIC16F18877-I/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16F18877-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F18877-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 56KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54929 pcs Datuen fitxa 1.PIC16F18877-I/PT.pdf2.PIC16F18877-I/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 56KB (32K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 36 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 35x10b, D/A 1x5b