PIC16F18323-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18323-E/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F18323-E/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Fitxak: 1.PIC16F18323-E/ML.pdf2.PIC16F18323-E/ML.pdf
  • Mezua
PIC16F18323-E/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F18323-E/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5894 pcs Datuen fitxa 1.PIC16F18323-E/ML.pdf2.PIC16F18323-E/ML.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 16-QFN (4x4)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 16-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 12 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4) Datuen bihurgailuak A/D 11x10b, D/A 1x5b