PIC16F1784-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F1784-E/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
Fitxak: 1.PIC16F1784-E/MV.pdf2.PIC16F1784-E/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
365 pcs
  • Mezua
PIC16F1784-E/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F1784-E/MV fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47179 pcs Datuen fitxa 1.PIC16F1784-E/MV.pdf2.PIC16F1784-E/MV.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-UQFN (5x5)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5) Datuen bihurgailuak A/D 14x12b, D/A 1x8b