PIC16F15385-I/MV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F15385-I/MV
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Fitxak: PIC16F15385-I/MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
671 pcs
  • Mezua
PIC16F15385-I/MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F15385-I/MV fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95594 pcs Datuen fitxa PIC16F15385-I/MV.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-UQFN (4x4)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 44 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 224 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4) Datuen bihurgailuak A/D 43x10b, D/A 1x5b