PIC16F15344T-I/GZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15344T-I/GZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F15344T-I/GZ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20UQFN
Fitxak: 1.PIC16F15344T-I/GZ.pdf2.PIC16F15344T-I/GZ.pdf3.PIC16F15344T-I/GZ.pdf4.PIC16F15344T-I/GZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC16F15344T-I/GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F15344T-I/GZ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-UQFN (4x4)
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-UFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC16F15344T-I/GZ-ND
PIC16F15344T-I/GZTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 18
EEPROM neurria 224 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)