PIC16F1526-E/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F1526-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64TQFP
Fitxak: 1.PIC16F1526-E/PT.pdf2.PIC16F1526-E/PT.pdf3.PIC16F1526-E/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
PIC16F1526-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F1526-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Abiadura 20MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 768 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 64-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 54 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 30x10b