PIC16CE624T-20I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16CE624T-20I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16CE624T-20I/SO.pdf2.PIC16CE624T-20I/SO.pdf3.PIC16CE624T-20I/SO.pdf
  • Mezua
PIC16CE624T-20I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16CE624T-20I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 96 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC16CE624T-20ISO Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 13
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC