PIC16C74A-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C74A-10/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16C74A-10/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C74A-10/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 10MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 192 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Beste izenak PIC16C74A10P Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 33
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 40-PDIP