PIC16C715-20E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C715-20E/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP
Fitxak: 1.PIC16C715-20E/SS.pdf2.PIC16C715-20E/SS.pdf3.PIC16C715-20E/SS.pdf4.PIC16C715-20E/SS.pdf
  • Mezua
PIC16C715-20E/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C715-20E/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 13 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 20-SSOP Datuen bihurgailuak A/D 4x8b