PIC16C712-20E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C712-20E/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C712-20E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18DIP
Fitxak: 1.PIC16C712-20E/P.pdf2.PIC16C712-20E/P.pdf3.PIC16C712-20E/P.pdf4.PIC16C712-20E/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
PIC16C712-20E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C712-20E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-PDIP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 13 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-PDIP Datuen bihurgailuak A/D 4x8b