PIC16C71-20I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C71-20I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16C71-20I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C71-20I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 36 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 13 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 4x8b