PIC16C67T-20/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C67T-20/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 44PLCC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PIC16C67T-20/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C67T-20/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 44PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-PLCC (16.59x16.59)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 368 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Datuen bihurgailuak -