PIC16C662-10/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C662-10/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC
Fitxak: 1.PIC16C662-10/L.pdf2.PIC16C662-10/L.pdf3.PIC16C662-10/L.pdf4.PIC16C662-10/L.pdf
  • Mezua
PIC16C662-10/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C662-10/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-PLCC (16.59x16.59)
Abiadura 10MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 176 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 44-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Datuen bihurgailuak -