PIC16C66-20E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C66-20E/SP
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SDIP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
PIC16C66-20E/SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C66-20E/SP fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SPDIP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 368 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 22 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 28-SPDIP Datuen bihurgailuak -