PIC16C622A-40/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C622A-40/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C622A-40/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18DIP
Fitxak: 1.PIC16C622A-40/P.pdf2.PIC16C622A-40/P.pdf3.PIC16C622A-40/P.pdf4.PIC16C622A-40/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
375 pcs
  • Mezua
PIC16C622A-40/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C622A-40/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-PDIP
Abiadura 40MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak PIC16C622A40/P Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 13
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 18-PDIP