PIC16C58BT-40/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C58BT-40/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3KB OTP 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16C58BT-40/SO.pdf2.PIC16C58BT-40/SO.pdf3.PIC16C58BT-40/SO.pdf4.PIC16C58BT-40/SO.pdf
  • Mezua
PIC16C58BT-40/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C58BT-40/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3KB OTP 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 40MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 73 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3KB (2K x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC16C58BT40/SO Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 12
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 3KB (2K x 12) OTP 18-SOIC