PIC16C57T-HSE/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C57T-HSE/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C57T-HSE/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC
Fitxak: 1.PIC16C57T-HSE/SO.pdf2.PIC16C57T-HSE/SO.pdf3.PIC16C57T-HSE/SO.pdf4.PIC16C57T-HSE/SO.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PIC16C57T-HSE/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C57T-HSE/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 16MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 72 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3KB (2K x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-SOIC Datuen bihurgailuak -