PIC16C57-10E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C57-10E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3KB OTP 28DIP
Fitxak: 1.PIC16C57-10E/P.pdf2.PIC16C57-10E/P.pdf3.PIC16C57-10E/P.pdf4.PIC16C57-10E/P.pdf
  • Mezua
PIC16C57-10E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C57-10E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3KB OTP 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-PDIP
Abiadura 10MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 72 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3KB (2K x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-PDIP Datuen bihurgailuak -